Комплексное техническоесопровождение мероприятий

+380 (44) 599-78-59

Синхронний переклад у Києві

синхронний переклад у КиєвіСьогодні, використання синхронного перекладу - це символ престижу та іміджу будь-якої успішної країни чи підприємства. Заходи проведенні з використанням синхронного перекладу завжди більш цікавіші, інформативні та зрозумілі всім учасниками. Як показує практика, усунення мовного бар'єру сприяє значному укріпленню ділових відносин з представниками іноземних країн, а також допомагає встановлювати більш тісні партнерські контакти з ними.

Синхронний переклад є найбільш складним видом усного перекладу і можете проводитися лише за наявності спеціального обладнання. Таке обладнання дозволяє перекладачу здійснювати переклад одночасно з виступом доповідача і не робити жодних пауз. Доповідачу більше немає необхідності робити паузи, як при послідовному перекладі і це дозволяє йому проводити більш повні і зрозуміліші конференції та презентації.

Повний комплект стаціонарного обладнання включає в себе:

  • цифрові приймачі делегатів;
  • базовий блок синхронного перекладу;
  • інфрачервоні випромінювачі;
  • портативну кабіну.

В кабіні розміщується перекладач та набір обладнання необхідне для його роботи. Сюди входить пара навушників і мікрофон. Кабіна є звукоізольованою і герметичною. Цифрові приймачі делегатів в свою чергу використовуються для передачі перекладу від синхроністів до слухачів у залі.

При проведенні синхронного перекладу компанія "Style Equiptime" використовує сучасне цифрове обладнання датської компанії DIS, яке дозволяє проводити переклад одночасно більше ніж з 10 мов, проводити як малі, так і великі заходи. Якщо вам необхідно провести якісний синхронний переклад у Києві, то наша компанія з радість допоможе Вам у цьому. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за телефоном (044) 599-78-59.

Читайте еще

Система голосования

Аренда системы голосования

Синхронный перевод

Аренда синхронного перевода