Комплексное техническоесопровождение мероприятий

+380 (44) 599-78-59

Екскурсійні радіосистеми Радіо гід (радіогід) в оренду

Радіосистеми для екскурсій, оренда радіо гід

Екскурсійна система "Радіогід" широко використовуются для міських і заміських екскурсій, при діловому туризмі та проведенні виставок. При високому шумі мало, хто зможе добре розчути гіда і оренда радіосистеми - стане єдиним виходом з цього становища. З нею, кожне слово екскурсовода долине до всіх слухачів без єдиної перешкоди і затримки. Таке обладнання робить екскурсію цікавою, ефективною і легкою для екскурсовода.

Екскурсійні радіосистеми також застосовують для організації та проведення синхронного перекладу. Для цих цілей перекладачеві видається головна гарнітура , за допомогою, якої він буде здійснювати переклад . При цьому , слухачі зможуть самостійно вибрати яку мову вони хочуть слухати. Якщо необхідно забезпечити переклад на декілька мов, то радіосистема "Радіо гід" з легкістю впорається з поставленим завданням. Система повністю цифрова і підтримує багатоканальний режим роботи, дозволяючи в один клік міняти канал мови.

Компанія " Стаіл Еквіптайм " – надає в оренду сертифіковані екскурсійні радіосистеми компанії Sennheiser. У наявності є 120 комплектів приймачів. Телефонуйте й уточнюйте подробиці у менеджерів по телефону ( 044 ) 599-78-59 . При оренді обладнання на кілька днів існують гнучка система знижок.

Технічні характеристики екскурсійної радіосистеми "Радіогід"
діапазон передачі сигналів: UHF 863-865 МГц;
цифрова передача сигналу: так;
де використовується: ідеальне рішення при заміських екскурсіях , галасливих екскурсій на заводах;
оснащений жк дисплеєм: так;
час безперервної роботи приймача: 8 годин;
час необхідний для зарядки приймачів: 3-6 годин;
розміри приймача: 50х100 мм.;
вага: 420 г.

Відеозаписи з використанням екскурсійної радіосистеми "Радіо Гід"